1. Fotogrāfiju izveide ar "duo tone" efektu

Brīvrīks - Duotone by ShapeFactory

Gan attālinātā, gan arī klātienes sanāksmēs bieži izmantojam prezentācijas un daudzi varbūt ir pamanījuši šobrīd visai modīgo fotogrāfiju izveidi divos toņus. Ja izmantojam foto materiālu savā prezentācijā, iespējams, tās ir dažādos stilos, tonalitātēs un rada diezgan raibu iespaidu. Kā radīt viengabalainu, vienā tonalitātē veidotu vizuālo materiālu? Ir iespēja izmantot "duo tone" efektu. Kā?


2. Zoom video virtuālie foni

Brīvrīks - Zoom video konferences

Video konferenču organizēšanai, strādājot attālināti, lieliski var izmantot brīvrīku Zoom.  Izmantojot šo programmu, ir iespēja uzlikt sev jebkādu fonu  kā  foto vai video materiālu. Kā to izdarīt? Skaties video. Savukārt blogā -  Brīvrīki Zoom video konferenču fonu maiņai   lasi par brīvrīkiem, kur var lejuplādēt Zoom sagatavotas bildes un video materiālu. 3. Portreta fotogrāfijas fona noņemšana

Brīvrīks - remove.bg

Ir situācijas, kad ir nepieciešams izmantot neitrālu portreta bildi - mājas lapai, blogam, LinkedIn profilam vai prezentācijā. Bet diemžēl bildei ir nevēlams fons! Šis zibvideo tev parādīs, kā to idzēst burtiski 2 sekundēs. Iepazīsties ar remove.bg. 

Vairāk par dažādām iespējām izmantot šo rīku, lai veidotu savādāka rakstura materiālus, lasi "Brīvrīks foto fona noņemšanai dažās sekundēs".

Personīgā zīmola izveides instrumenti

Pilna instrumentu kaste tavi izaugsmei

  • €39,00

    €39,00Meistardarbnīca "Kā izveidot spīdošu personīgo zīmolu ar brīvrīkiem"

    PĒRC